Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dark Man X in the Ring!

3 posters
YazarMesaj
Dark Man X
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dark Man X

Rep : 0

Dark Man X in the Ring! Empty
MesajKonu: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 3:59 am

X Gonna Give It To ya ve Dark Man X!
Size söylemiştim pislikler!Birgün ringlere döneceğim ve canınıza okuyacağım demiştim!TWG'de yeni bir çağ başlıyor.Bu çağ ne mi?Tabiki adı belli değil mi Bad Boys!Benim önderliğimde burayı işgal edeceğim bir grup.
(Girişteki paralı adamları gösterir)
Bunlar bu Bad Boys çağının gardiyanları.Benimle olan bu ringe çıksın ve bana katılsın.Ama eğer karşımdaysa işte onun için üzücü şeyler söyleceğim.Onun sonunun nasıl olacağını tahmin etmek bile istemezsiniz!Lets leave it at that cuz I ain't wit it.
The Deceptive Spectacular
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Rep : 5

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 6:02 am

Rollin çalıyor ringe Deceptive Spectacular geliyor.
Hey hey sen Dark Man X o gardiyanlarını kullanılmaz hale getirip seni bitirebilirim değil mi?A bunu biliyorsundur zaten.Çünkü senin acınacak durumda olduğunu herkes biliyor.Dark Man X'miş Gay Man X veya Pink Man X daha çok yakışıyor değil mi?
Deceptive Spectacular kemerini havaya kaldırıyor.
Acaba ayaklarıma kapanacak ilk kişi olma gururuna mı erişeceksin.
Dark Man X
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dark Man X

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 6:07 am

Deceptive demiş ki:

Rollin çalıyor ringe Deceptive Spectacular geliyor.
Hey hey sen Dark Man X o gardiyanlarını kullanılmaz hale getirip seni bitirebilirim değil mi?A bunu biliyorsundur zaten.Çünkü senin acınacak durumda olduğunu herkes biliyor.Dark Man X'miş Gay Man X veya Pink Man X daha çok yakışıyor değil mi?
Deceptive Spectacular kemerini havaya kaldırıyor.
Acaba ayaklarıma kapanacak ilk kişi olma gururuna mı erişeceksin.
Bende senin kı*ından başlayarak tüm organlarını işlevsiz hale getirebilirim biliyorsun di mi?Bilmiyorsundur.Çünkü sende beyin denen bişey yok.Olsa en iyiye sataşmazdın.Ya da garip garip lakaplar takıp kendi ölümünü hızlandırmazdın.Küçük çocuk gibi bu yaptıklarını takmıyorum bile.Çünkü eğer takarsam.Seni ciddiye alırsam seni yer yüzünden silerim.Bu şizofrenik hareketlerin gülünç bir durum.Ama aynı zamanda acınacak.Kısacası spastik özürlü andaval senin o kı*ına DMX yazarım.And X Gonna Give It To Ya!
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 6:13 am

Senin gibi birisi mi?Yapma dostum.İliklerine kadar işleyecek bir soğuğa girmiş gibi hissedersin kendini.İlk önce biraz soğuk.Sonrasında sert ve buz gibi bir rüzgar.En sonunda ise kalbinin bir parçasını kendime hediye ederim.The Ice King'e bulaşmak nedir ha seni karanlıktan çıkmış görgüsüz.Ölümünü mü hazırlıyorsun?
Dark Man X
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dark Man X

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 6:19 am

The Deceptive Spectacular demiş ki:
Senin gibi birisi mi?Yapma dostum.İliklerine kadar işleyecek bir soğuğa girmiş gibi hissedersin kendini.İlk önce biraz soğuk.Sonrasında sert ve buz gibi bir rüzgar.En sonunda ise kalbinin bir parçasını kendime hediye ederim.The Ice King'e bulaşmak nedir ha seni karanlıktan çıkmış görgüsüz.Ölümünü mü hazırlıyorsun?
Gülünçsün.Sen soğuk derken içimde bir sıcaklık hissettim.Kendi dünyasında kendini buzların kralı olarak gören bir şizofren haydı ama burada hiç normal bir insan yok mu?Nerede yatıyorsun buzdolabında mı?Senin yapacağın tek şey eski mo gibi giyinmektir gerzek herif.Sana olacakları söyleyeyimmi.İlk olarak gözlerindeki korku ve ardından gelen sıcaklık.Fire!Bu ateş kendi hayal dünyasında bir buzlar krallığı kuran Ice King(!)'in ilk önce krallığını sonra ise o buzdan kalbini eritecek.Bu ateş gözlerinde yansıyacak ve o ruhsal çöküşünü,korkunu bana hissettirecek.O ateş senin sonun hayali dünyanın çöküşünü simgeleyecek.Dünyan bitince sokakta kalmış bir çocuk gibi yanlız bir şekilde ateşler içinde kendini karanlıkta bulacaksın!
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 6:25 am

Bir fırtına sesi gelir.Her yer toz duman ile kaplanır.Toz duman bir süre sonra geçer ve The Deceptive Spectacular ringde yoktur.Bir ses gelir çok uzaklardan.Dark Man X geldiğin karanlığa geri döndüğünde orada seni rahat bırakmayıp işini tekrar ve tekrar bitireceğim.
(Kısa oldu ama bir arkadaşla işim var bu sitede yine)
Dark Man X
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dark Man X

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 6:30 am

The Deceptive Spectacular demiş ki:

Bir fırtına sesi gelir.Her yer toz duman ile kaplanır.Toz duman bir süre sonra geçer ve The Deceptive Spectacular ringde yoktur.Bir ses gelir çok uzaklardan.Dark Man X geldiğin karanlığa geri döndüğünde orada seni rahat bırakmayıp işini tekrar ve tekrar bitireceğim.
(Kısa oldu ama bir arkadaşla işim var bu sitede yine)
Dark Man X güler etrafına bakar ve ağzını bilmiyorum tarzında büzer Very Happy:
O sesi neresinden çıakrttı bilmiyorum ama geldiğ iyer çok tozluymuş.Buna iyi bir temizlik yapmak gerekecek.Önce işini bitirip ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatırmalıyız.Sonra karanlığa çekip sadece toz olmasını sağlarım.Ve o toz halinde uçup giderken geri kalanları onun yanına yollamak için harekete geçmiş olacağım.X Gonna Give It To ya eşiğinde ringten ayrılır.
Fozzy-Logic
Administratör
Administratör
Fozzy-Logic

Rep : 1

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 10:59 am

Hate At Firs Sight çaldı ve TWG takım şampiyonları AnatoliaTigers geliyor Fozzy eline mikrofonu aldı:
-Dark Man X dostum TWG'ye gelen her süperstar böyle senin gibi korkutucu bir şekilde konuşur. Ama başına geleceklerden haberdar değilsin. Aslında ben bunları o konuşmandan dolayı değil Deceptive'le tartıştığından. Çünkü O biz AnatoliaTigers ve Fearless Condom Sellers takımlarının kurduğu Stable'nin lideri. Yani bu kadar ileriye gitmemen senin can güvenliği açısından iyi olacak. Ayrıca sadece biz değiliz. Hiç sevmesemde stable olduğunu kabullendiğim bir eşek sürüsü var. Bahsettiğim takım Nexus. Dostum bir grup palyaçoyla ne yapabilirsin ki? Şansını zorlama çünkü bizler sana azap çektireceğiz. Bize itaat et ve palyaçolarını alıp buradan kaybolmazsan seni burada un hamuruna benzeteceğiz. Deceptive seni toz bulutu arasına alacak ve sonsuza dek huzur içinde yatacaksın! Mikrofon sende Deceptive... Very Happy
https://twg-rpgforum.yetkin-forum.com
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 11:07 am

Arenada bgir ses yankılanır.Rüyalarında bile beni göreceksin Dark Man X korkundan yatağını ıslatınca rüyada sana güleceğim ve ruhunu alıp toz bulutlarının içinde sonsuza kadar hapsedeceğim.Ağlayacaksın yalvaracaksın bana Dark Man X ama ben seni o toz bulutunun içinde izleyeceğim.Son ise yavaş yavaş ölümünü izleyeceğim.Sonra ise arkama bakmadan çekeceğim Dark Man X senin kariyerini hayatını ve aileni alacağım.Yada seni bir buz parçasına hapsederim,ateşin ne kadar güçlü o zaman görürsün Dark Man X.Seni milyarlarca kez ezeceğim ve asla sana acımayacağım.Kafandan fışkıran kanların testeremde bir anı olarak kalacak Dark Man.
Dark Man X
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dark Man X

MesajKonu: Geri: Dark Man X in the Ring!   Dark Man X in the Ring! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 8:29 pm

(Hacı ben bir kişi ile feuda girince 2. biri çıkmasa sövmemem için daha iyi olur.Herkese yetecek kadar promo var ama Fozzy seni takmayıp Furkan'a cevap yazıyorum.)
Kendi hayal dünyanı gerçek dünyadan uzak tutsan iyi olur dostum.Olmayacak şeyler yapamıyacağın şeyleri uyduruyorsun.Toz bulutu gibi saçmalık dünyandaki gerçeklerin beni veya bu insanları ilgilendirmez.Burada tek bir gerçek var o da benim en iyi olduğum.Psikopata bağlı bir deli olman beni gerçekten güldürüyor.Ama gerçekten kızarsam.İşte o zaman o toz bulutunun etrafı spekülatif bir renk alır ve içinden çıkamayacağın toz bulutunda kendi kendine sıkışıp kalırsın yanlız ve çaresiz.Ve o sırada vücudunu saran ateş karanlıktaki bulutları eritir.Ve o ateş o testere denen şeyi kı*ına sokunca acıdan şeyini öpücek dereceye gelip,acıyan gözlerle bana bakışın,yanlız ölen bir çocuğun bana bakışını hatırlatacak.Psikopat ve şizofren olman ve saçma sapan şeyler söylemen umrumda değil.Benim tek umrumda olan sana ruhsal bir müdahale yapılamassa kendini testere ile kesiceksin.Bu da sana yazık olur.Çünkü bunu ben yapacağım.Buz kütleni ateş ile eritip ölümünü bir çırpıda yapacağım.Seni bu rüyandan uyandırıp o hayal dünyanı başına yıkacağım.İşte o zaman o zaman kimin kölesi olup olmadığın ya da kölen olan kişiler umrumda olmayacak.Sen de kimsenin umrunda olmayacaksın.Seni tek önemseyen psikiyatrisin olacak.O da iş gereği.Karanlık bir odada yanlız kalınca çok ağlayacaksın.Ve ben senin arada ziyaretine gelip o gün kimleri senin haline getirdiğimi söyleyip üzülmemeni sağlayacaığm.Yanına arkadaş ta yollayacağım.Hiç yanlız kalmayacaksın.Tek eksiğin aklın olacak.Sağlıklı bir şekilde çıktığın zamanda bam!Ruhun gökyüzünde uçup gidiyor... Mikrofonu atar ve gülerek gider.

Dark Man X in the Ring!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dark Man X