Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fearless Ringde!

2 posters
YazarMesaj
Fearless
Çavuş
Çavuş
Fearless

Rep : 0

Fearless Ringde! Empty
MesajKonu: Fearless Ringde!   Fearless Ringde! EmptyCuma Şub. 04, 2011 8:00 am

This Fire Burns!
Fearless ringe gelir ve konuşmaya başlar ; Buraya RR hakkında konuşmaya geldim. RR'de elendim. Ama benim elenmemem gerekiyordu. Ve Dark Man X'in de kazanmaması. Dark Man X buraya gelme cesaretinde bulunursa ona en büyük korkusunu yaşatacağım. Yani GTS'yi! Yada Canadian Destroyer'i. RR'yi kazandığı için kendini şampiyon sanacak. Ama şampiyon olamayacak. Tam şampiyon olacağı sırada This Fire Burns duyulacak ve Dark'ın bütün hayalleri suya balıklama atlayacak ve akıntıya kapılacak. Size bir şey söyleyim mi ? Dark Man X sadece bir Wrestler. Ama kemer sahibi olmak için sadece Wrestler olmak gerekmez. Benim gibi Fearless Wrestler olmak gerekir. O buraya gelmekten korkucaktır. Ama, ben ondan korkmuyorum. Çünkü ben Fearless'im. Yani, bir çok Jobber'in hayalindeki güreşçi. Örneğin Dark Man X. Ben onun hayalindeyim. O, her zaman benim gibi olmak isteyecek. Bundan eminim. Çünkü ben Fearless'im. Hiç kimsenin sahip olamadığı özelliklere sahibim.
Dark Man X
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dark Man X

Fearless Ringde! Empty
MesajKonu: Geri: Fearless Ringde!   Fearless Ringde! EmptyCuma Şub. 04, 2011 8:25 am

X Gonna Give It To ya!
Fearless?30 kişi ister ve 1 kişi alır.u kişi de benim seni korkak.Benim en büyük korkum prostattır çünkü kadınları şey edemem o zaman.Ama sen bu konuda endişe duymuyorsun.Çünkü sende bu yok.Ve bana gerçekten erkek olmayan biri posta mı koyuyor.Buna iyi bak dostum.(TWGMania'yı gösterir.)Buraya gidip buraların kralı olduğumu kanıtlayacağım.Ama sen ise burada kalıp kendi b*k batağında kendi kendini boğuyor olacaksın.Benim hayallerim yoktur Fearless.Hiçbirşey için hayal kurmam.Çünkü burada gördüğün herşey benimdir.Benim gerçeğimdir.O arkandaki beyaz kı*ında buna dahil pislik.Bir kez daha karşıma çıkacak olursan o beyaz kı*ını tekmeleyerek kıpkırmızı yapacağım ve sen o kızarık kı*ınla gelmiş geçmiş en iyi jobber olarak tarihe geçeceksin.Sen birçok jobber'ın hayalindeki jobbersın.Çünkü o kadar büyük bir jobbersın ki benden dayak yemek için yalvarıyorsun.Buna her jobber cesaret edemez.Buraya çıkıp ölmek için yalvaramaz adeta.Ama sen bunu yapıyorsun.Hem de greçekleri görmeksizin.Yazık.O kadar geri kalmış bir andavalsın ki benim en büyük olduğumu bile unutmuşsun.Ama ben senin beynine ölene kadar kazanacak olan bu büyüklüğümü göstereceğim.Zaten o kadar sağlam kazımama gerek kalmayacak.Benim karşıma çıkınca öleceksin.Hiç kimsenin olamadığı özelliklere sahipsin.Hiç kimse en iyiden öldüresiye dayak yemek isteyip hırpalanıp olmayan yeteneklerini kaybedemez.Senden başka hiç kimse.Beni buraya çağırma nedenini de anlayabiliyorum.Kendin korkunla yüzleşiyorsun.En büyük korkunla.Ve senin gibi jobberların her zaman en büyük korkusu olacak Dark Man X'le.En iyiyle...Korkunun geçmeyeceğini bile bile bunu yapıp kendini avutuyorsun.Ama korkun bütün bedenini saran bir ateş olmadan defol git buradan!
Fearless
Çavuş
Çavuş
Fearless

Fearless Ringde! Empty
MesajKonu: Geri: Fearless Ringde!   Fearless Ringde! EmptyCuma Şub. 04, 2011 9:02 am

Bu sözlerden sonra Fearless çok sinirlenir. Dark Man X'i kaldırıp bir GTS çeker. Sonrada This Fire Burns eşliğinde sinirli bir şekilde gider.
Dark Man X
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dark Man X

Fearless Ringde! Empty
MesajKonu: Geri: Fearless Ringde!   Fearless Ringde! EmptyCuma Şub. 04, 2011 9:36 am

DMX bir anda kalkar ve kafasınıtutarak gülmeye başlar.İşte sen bu kadar korkaksın Fear diyip ringten ayrılır .

Fearless Ringde!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fearless
» Grandpa ringde!
» The Boss ringde
» Buğra Yücel Ringde !