Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rios Cepalture debut

4 posters
YazarMesaj
HBK
Yeni Üye
Yeni Üye
HBK

Rep : 0

Rios Cepalture debut Empty
MesajKonu: Rios Cepalture debut   Rios Cepalture debut EmptyPaz Şub. 13, 2011 8:52 am

Sexy Boy çalıyor Rios kapıda gözüküyor ringe giriyor.Gözlüğünü ve ceketini çıkartıyor.Konuşmaya başlıyor.
Evet evet buraya geldim.TWG ile kontrat imzaladım.The Deceptive Spectacular benim ile çok önceden tanışıyor.Söyledikleri doğrudur.Onu çok küçükken ailesi bir toz bulutunun içinde bulmuş.Sonradan atmaya çalışmışlar ama...Deceptive hepsini yoketmiş.Çok kötü değil mi?Evet evet öyle.Ben buraya bu şekilde geldim.Rios Cepalture bu şekilde geldi.Ama bu şekilde gitmeyecek şimdi buraya The Deceptive Spectacular'ın buraya gelmesini ve beni grubuna almasını istiyorum.Ben o grupdaki herkesten yetenekliyim biliyorum.Ben bir numarayım bunuda biliyorum.Kemerleri omzumda bin kez taşıyacağımıda biliyorum.Hahaha herşeyi biliyorum işte.Sexy Boy Rios herşeyi biliyor...
The Deceptive Spectacular
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Rep : 5

MesajKonu: Geri: Rios Cepalture debut   Rios Cepalture debut EmptyPaz Şub. 13, 2011 9:01 am

Simsiyah bir sis bulutu ışıklar sönüyor ringde Deceptive var mikrofon alıp konuşuyor.Sen sen Rios benim özel hayatımı kimseye açamazsın burada benimle konuşamazsın yoksa senin canını alırım ve koleksiyonuma eklerim acı çekersin.Ölürsün,ağlarsın ama ben senin gözünün yaşına bile bakmam Rios.Şimdi seni grubuma alabilirim benim için sakınca yok ama arkadaşlarımında kararı gerek gelin buraya!!!
Fozzy-Logic
Administratör
Administratör
Fozzy-Logic

Rep : 1

MesajKonu: Geri: Rios Cepalture debut   Rios Cepalture debut EmptyPtsi Şub. 14, 2011 2:58 am

Hate At First Sight çaldı! AnatoliaTigers takımı ringe geldi. Mikrfon Fozzy'de:
-Hey babalık sen bizim grubu yol geçen hanımı sandın. Bak dostum biz senin gibi her geleni gruba almayız bu yüzden bir takım sınavlardan geçeceksin. Ayrıca lider Deceptive'in özel hayatı bizi ilgilendirmez bu tür saçmalıkları bir tarafa at. Kendini de masum göstermeye çalışma... Kısacası bu hafta Legion Of Doom ile maça çıkacaksın. Yenen Deceptive ile takım arkadaşı olacak ve aynı zamanda gruba alımacak. Sana gelince Deceptive ''buraya gelin'' demek ne oluyor? Bizim grubun lideri olabilirsin ama lider olman birşeyi değiştirmez. Bize emir veremezsin biliyorsun ki AnatoliaTigers ve Fear CS takımları sayesinde I.C oldun sayemizde kemerini korudun ve seni gruba biz AnatoliaTigers aldık seni Dark Man X ucubesine karşı Fear CS ile birlikte koruduk! Bu yüzden lider olduğun için bize emir veremezsin!
https://twg-rpgforum.yetkin-forum.com
HeartBreakGrandFather
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Rios Cepalture debut   Rios Cepalture debut EmptyPtsi Şub. 14, 2011 5:36 am

Rise Today! Grandpa yavaş adımlarla ringe giriyor ve:
-Ahmaklarla dost olmaktansa onları tekmelemeyi tercih ederim... Önce MITB'i aldım sonrada TWG Undisputed Title'ı. Bu hiçbirinizin sayesinde olmadı. Ama ahmak Deceptive bizim sayemizde aldığı kemere rağmen bize emir veriyor. Artık lider değilsin Deceptive. En azından benim liderim değilsin! The Most Great Stable'dan ayrılıyorum. Sana ahmak demekten çekinmiyorum Deceptive. Ben gerçekleri söylemekten hiçbir zaman çekinmem. Aynen şu anda yaptığım gibi. Sana gelince yeni yetme ucube. The Doomsday Device gibi bir ahmak yerine daha önemli kişilikleri yenmelisin. Ben gibi... Dark Man X gibi! Ancak asla senin gibi değil Deceptive. Senin gibi ahmaklar,gençlerin kendini kanıtlamak için güreştiği güreşçiler olmamalı. Yanlış seçimler yanlış sonuçlar doğurur. Doğan bu sonuçlar ise senin güreş hayatını yok eden etmenlerle birlikte büyük rol oynar. Ben muhteşem bir güreşçiyim Rios Cepalture. Kimse senden benim gibi bir mükemmeli yenmeni beklemiyor. Herkes istersem senin o lanet k*çını,Deceptive ile birlikte tekmeleyeceğimi biliyor. Sen bilmekle de kalmayıp korkuyorsun. Diğerleri de seninle aynı şeyleri yapıyor. Ancak bunlar bir şey ifade etmiyor,çünkü bunlar k*çınıza yiyeceğiniz tekmeyi değiştirmeye yetmiyor.
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Rios Cepalture debut   Rios Cepalture debut EmptyPtsi Şub. 14, 2011 9:12 am

Fozzy seni severim biliyorsundur.Grandpa senide severim.O yüzden sizinle aramı bozacak laflar söylemeyeceğim ruhunuzu hala saklayacağım çünkü,hepiniz benim gözümde hala iyisiniz.Tamam IC Title'ı almamda yardımınızın olduğunu biliyorum bunun için size teşekkür bile edebilirim.Ama ne yani?Gelin buraya demek sizi saymadığım ve güvenmediğim anlamına mı geliyor.Deceptive o ara Rios'u yakalıyor ve TombStone çakıyor.Şu yeniyetme için mi grubu bozacağız.Deceptive elini takım arkadaşlarına uzatıyor.Granpda senin söylediklerin neydi duymadım sanki diyor.
Fozzy-Logic
Administratör
Administratör
Fozzy-Logic

Rep : 1

MesajKonu: Geri: Rios Cepalture debut   Rios Cepalture debut EmptyPtsi Şub. 14, 2011 9:45 am

Aferin kardeşlere. Razz Chairman sizi beğendi. Very Happy Undertaker & Kane gibi dost/düşman olursunuz artık.
Fozzy:
-Deceptive Grandpa'nın söylediklerini duydun. Chairman bizim gibi yetenekli ve kötü karakterli starların coşturabilecek nitelikteki becerilerinden dolayı seyirciiyi TWG'ye çekmek amacıyla bize bu saçma grubu kurdurttu. Karşılığında ne mi aldık? 3 haftalığına I.C ve abuk subuk bir takım kemeri. Takım kemeri için bize en zor görevler verildi. 16 metrelik kafesin üzerinden atladık ve düştük. Saçma sapan bir kemeri korumak için hayatımızı tehlikeye attık. 3-4 ahmak seyirciyi coşturmak için en tehlikeli roller bize verildi. Ama bu kadar aksiyonun yeterli olacağını düşündük. Bu yüzden gruptan çıkmaya karar verdiim. Her starın kendi için hayalleri vardır. Undisputed olmak gibi Buğra'yı ezip kemeri almak gibi veya eliindeki kemeri almak gibi. Ben ilk takım şampiyonu ve ilk Kıtalararası Ünvan şampiyonuyum. Benim gibi bir Hero'ya daha büyük ünvanlar verilmeli. Bütün kemerler bizim grupta bu yüzden istediğim kemere yaklaşamıyordum. Çünkü ufacık bir olayla grup dağılacak ve Chairman General Manager'a bizi kovdurtacaktı. Ama bu kadar saçmalığa dur demek için gün sayıyordum içimden. Artık C-Man benle Grandpa'yı kovar mı bilemem. Kısacası En İyi Güreşçi olmak için bu saçmalığa son veriyorum.

AnatoliaTigers Gruptan çıkar ve grupta yalnızca Deceptive & Fearless ile Rios/LOD kalır.
https://twg-rpgforum.yetkin-forum.com

Rios Cepalture debut
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rios Cepalture
» Apocalypse - Debut