Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Max Payne ringte

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Max Payne ringte Empty
MesajKonu: Max Payne ringte   Max Payne ringte EmptyPerş. Şub. 03, 2011 3:23 am

Reach Out!

Ama bir dakika önce Hillary Duff çıkıyor. Şarkıyı söyleyerek ringe doğru ilerliyor ve arkasındanda Max Payne ringe geliyor.

Hillary ile kucaklaşıyor ve birbirlerini yanaktan öpüyorlar.

Sonra da Max:

-Teşekkürler Hillary.

Hillary de bir şey değil gibisinden bir hareket yapıyor ve ringi terk ediyor.

Max Payne konuşmasına başlıyor:

-Ciddi bir sakatlık geçirdim. Ama artık iyileştim. Yeniden aranızdayım. Sakatlanmadan önce IC Champ ünvanımı kaybettim. Zaten kaybettiğim maçta az da olsa sakattım. Yoğun tedavi sonucu maça çıkabildim. Neyse lafı uzatmadan size birşey açıklamak istiyorum. IC Belt için bir rövanş hakkım var ve ben bunu önümüzdeki şov kullanmak istiyorum. Önümüzdeki şov.
The Deceptive Spectacular
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Rep : 5

Max Payne ringte Empty
MesajKonu: Geri: Max Payne ringte   Max Payne ringte EmptyPerş. Şub. 03, 2011 6:36 am

Önce bir fırtına sesi.

Sonra Rollin ringe gelen Deceptive Spectacular toz bulutunun içinden çıkıyor Deceptive bir elinde elektrikli testeresi diğer elinde IC kemeri havaya kaldırıyor.Ringe doğru çok korkunç bir şekilde giriyor.Maskesini düzeltiyor.
Korkunç bir sesle fısıldıyor.
Sen MaxPayne bu kemeri mi istiyorsun.Ezilmek hoşuna mı gidecek senin.Tozu dumanı yutan insan sen olacaksın MaxPayne.Bana bulaşman başlı başına bir hata olacak biliyor muydun?İliklerine kadar işleyen soğuğu tadacaksın bir dağ başında elimde ki testere ile başını keserken mutlu mu olacaksın.Hiç sanmıyorum MaxPayne,ölürken kimse mutlu olmaz.IC kemerine bulaşmamanı öneririm MaxPayne çünkü her şekilde ezilirsin.
Misafir
Misafir

Max Payne ringte Empty
MesajKonu: Geri: Max Payne ringte   Max Payne ringte EmptyPerş. Şub. 03, 2011 6:58 am

(Max Payne önce alkışlamaya başlıyor. Alaycı bir şekilde.)

-Gerçekten çok korkunçsun. Öyle değil mi seyirciler?

(Seyirciler alaycı bir sesle evet diye bağırırlar.)

Senden tek istediğim kemeri gerçek sahibine vermen yani bana. Ya kendi isteğin ile hiç ama hiç acı çekmeden verirsin ya da acı çektire çektire senden kemerimi geri alırım. Kemerimi diyorum çünkü o senin değil ki... Benim! Sakatlığımdan faydalanarak o kemeri kazandın. Ama artık yeter. İyileştim ve o kemeri gerçek sahibine teslim etme vaktin geldi. Kemeri elbette geri alacağım Deceptive... İster kendin verirsin az zararla yırtarsın. İstersen ben senden zorla acı çektire çektire alırım. Ne diyorsun? Tercih senin. Bu arada bu sesin hiç ama hiç korkunç değil.
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Max Payne ringte Empty
MesajKonu: Geri: Max Payne ringte   Max Payne ringte EmptyPerş. Şub. 03, 2011 7:04 am

Sen seçtin Max sen seçtin,ölümü sen seçtin.Seni toprağın altına gömrüğümde testeremdeki kanını da berabaerinde götürmene izin vermeyeceğim çünkü senin ezik ve korkak olduğunu biliyorum.Bu seyirciler ise umrumda değil.Dua etsinler benim tarafımdan öldürülmüyorlar.
Deceptive kemerini havaya kaldırarak.
İşte dünyanın katili işte bu ben senin gibi tipik vakaları temizleyen The Ice King,Human Killer,and Dream killer The Deceptive Spectacular...
Misafir
Misafir

Max Payne ringte Empty
MesajKonu: Geri: Max Payne ringte   Max Payne ringte EmptyPerş. Şub. 03, 2011 7:28 am

Ölümü filan seçmedim. Kemerimi geri almayı seçtim sadece. Önümüzdeki PPV değil. Önümüzdeki şov! Ne dersin? Önümüzdeki şov bu işi bitirelim mi? Hatta maçın türünü bile düşünebiliyorum... I Quit Match! Çok güzel olacak o karga sesinin I Quit deyişini duymak. Çok güzel olacak. Kemeri havaya kaldırırken senin o üzgün bakışlarını izlemek çok ama çok güzel ve eğlenceli olacak. Çok güzel ve çok eğlenceli...
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Max Payne ringte Empty
MesajKonu: Geri: Max Payne ringte   Max Payne ringte EmptyPerş. Şub. 03, 2011 7:34 am

MaxPayne demiş ki:
Ölümü filan seçmedim. Kemerimi geri almayı seçtim sadece. Önümüzdeki PPV değil. Önümüzdeki şov! Ne dersin? Önümüzdeki şov bu işi bitirelim mi? Hatta maçın türünü bile düşünebiliyorum... I Quit Match! Çok güzel olacak o karga sesinin I Quit deyişini duymak. Çok güzel olacak. Kemeri havaya kaldırırken senin o üzgün bakışlarını izlemek çok ama çok güzel ve eğlenceli olacak. Çok güzel ve çok eğlenceli...
Ha ha ve ha Max I Quit maç senin için çok kötü olur dostum gel bunu biz bir normal match yapalım ha ne dersin?Çünkü bu salak tip maçlarla işim olmaz benim.Neyse istersen I Quit maç olsun bitmek istiyorsan.
Deceptive tekrar kemerini havaya kaldırıyor.

O ara bire fırtına sesi.Her yer toz duman oluyor.Tozlar gittiğinde ise ringde Deceptive yok.
Misafir
Misafir

Max Payne ringte Empty
MesajKonu: Geri: Max Payne ringte   Max Payne ringte EmptyPerş. Şub. 03, 2011 7:35 am

Max ise bu olaylar karşısında sırıtıyor ve kemer işareti yaparek ringi terk ediyor.

Max Payne ringte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Max Payne