Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buğra Yücel Ringde !

YazarMesaj
The Master B
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep : 0

Buğra Yücel Ringde ! Empty
MesajKonu: Buğra Yücel Ringde !   Buğra Yücel Ringde ! EmptyPerş. Şub. 03, 2011 10:55 pm

Buğra Yücel, Saliva-Always eşliğinde takım elbise ile ringe gelir.

"Merhaba millet. Size şöyle diyeyim ki atmosferden çok etkilendim. Binlerce insanın TWG Arenasını doldurması beni gerçekten mutlu etti. Bu binlerce insan önünde ise birini yenmek beni daha çok mutlu edecek. Kim olduğunu biliyorsunuz. 2 kere kazandığım kemerimi taşıyan adam. Tactical Assasin'den başkası değil bu. Yakın zamanda onu devirip benimle özdeşleşen TWG Turkey Championship kemerini 3. defa kazanacağım ve o kemer ile başarılarıma başarı katacağım.

Daha önce kendisi benim çok Vertabreaker'ı mı yedi. Ne kadar yetenekli olduğumu yediği dayaklardan dolayı kendisi çok iyi bilir. Tac-A'yı son defa döveceğim ve kemerimi alıp gideceğim. Çünkü onun gibiler ile uğraşmak bana birşey katmaz sadece seviyemi düşürür. Bu yüzden onunla 1 maç daha muhattap olacağım ve kemeride o maçta alacağım. Bundan emin olun. TWG'nin görmüş olduğu en muhteşem süperstar olan ben, o kemeri geri kazanacağım buna emin olun."

Buğra eliyle kemer işareti yapar ve ringden ayrılır.

Buğra Yücel Ringde !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Buğra Yücel
» Fearless Ringde!
» Grandpa ringde!
» The Boss ringde