Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Apocalypse - Debut

YazarMesaj
Phenomenal
Yeni Üye
Yeni Üye

Rep : 0

Apocalypse - Debut Empty
MesajKonu: Apocalypse - Debut   Apocalypse - Debut EmptyCuma Şub. 04, 2011 8:14 am

-Axeman !
Merhaba tüm CAW evreni , kıyametiniz Apocalypse geldi !Sizden iyi bir reaksiyon alıp almamak benim umrumda olmayacak.Umrumda olan tek bir şey var , kazanmak... Her koşulda , ne olursa olsun kazanmak !Yuhalamaların arasında konuşmasına devam eder ;

-Yuhalamalarınız hoşuma gidiyor aslında , bu yuhalamaları kıyamet gününde yapmanız dileğiyle.Evet ne diyordum .Kazanmak , dünyada tadılabilecek en güzel duygu... Karşınızda kim olursa olsun , onun üzerine basmak , War in the World'u tattırmak.Evet , War in the World ne merak ediyorsunuz.Daha çok War kim onu bile bilmiyorsunuz !Şu ş*pşal seyircilere bir şey öğretmekten nefret ediyorum fakat eğer Apocalypse'nin rakibini bitirdiğinde bunun ne olduğunu taraftarlarında bilmesini istiyorum.War Mahşerin 4 Atlı'sından kıyameti getiren oluyor.War in the World , kıyameti yani Apocalypse'yi getirecek !Ve işte o zaman etkileneceksiniz , meydan okuduğunuza pişman olacaksınız !

(Herhangi biri gelirse iyi olur , promo konusunda yei olduğumdam eksikler olabilir.War in the World anlaşılmıştır umarım . )

Apocalypse - Debut
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Apocalypse
» Rios Cepalture debut