Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

The Deceptive Spectacular saved IC Title

YazarMesaj
The Deceptive Spectacular
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Deceptive Spectacular

Rep : 5

The Deceptive Spectacular saved IC Title Empty
MesajKonu: The Deceptive Spectacular saved IC Title   The Deceptive Spectacular saved IC Title EmptyCuma Şub. 04, 2011 10:53 am

Önce bir fırtına sesi duyuluyor.

Sonrasında Rollin...
Sonrasında toz bulutunun içinden The Deceptive Spectacular çıkıyor.Ringe girip bir mikrofon alıyor konuşuyor o korkutucu sesiyle.
Evet Max'ın işini bitirdim ve kemerimi tekrar korudum.Onun o kanlı suratı herkese ibret olmuştur umarım.Dua etsin ki onu mezara gömmedim.Yada yanımda götürüp bir toz bulutunda ölene kadar hapsetmedim.Onu affettim, çünkü onu ezmekten zevk almıyorum.Çünkü o benim için çok değersiz.Kemerini aldım sonra ise onu bir mal gibi yerde kanlar içinde bıraktım.Eğer onu gömseydim yada oda siyah bir sis ile götürseydim inanmalısınız ki onun için çok kötü olurdu.Önce ona biraz eziyet eder sonrada kafasını elimdeki testere ile koparırdım.Ama bunu yapmadım daha öncede söylediğim gibi.Çünkü biraz daha yaşamasına izin verdim.Sorun orada değil zaten.Seyirciler yuhalar.Kapamassanız çenenizi hepinizi toz bulutum arkasında götürürüm.Evet hepinizin kafasını ayaklar altına sererim sizi pislikler.Bu federasyonda ben ve grubum dünyadaki en iyileriz.Çünkü ne WWE ne TNA bu grubu bitiremez.
The Deceptive Spectacular maskesini düzelterek kemerini havaya kaldırır.
Bana bulaşanların ve yuhalayanların yani sizin, ailesini varsa çocuklarının kafasını kopartır.Önlerine koyarım anladınız mı?
Misafir
Misafir

The Deceptive Spectacular saved IC Title Empty
MesajKonu: Geri: The Deceptive Spectacular saved IC Title   The Deceptive Spectacular saved IC Title EmptyCuma Şub. 04, 2011 11:23 pm

Reach Out!

Seyirciler çoşmuş vaziyette Hillary elinde mikrofon ile şarkıyı söylemeye başlar. Ardından MaxPayne çıkar ve Hillary ile beraber ringe yürümeye başlarlar. Ringe gelirler. Hillary şarkıyı söylerken Max taunt yapar. Hillary şarkıyı bitirir ama oradan ayrılmaz. Max'in yanında beklemektedir. Max konuşmasına başlar.

-Ah ah! Bu seyircilere acıyorum. Çünkü senin gibi bir ahmağı şampiyon olarak görmek zorunda kalıyorlar. Bunun için onlara bir özür borçluyum belkide. Sana daha öncede söylemiştim The Deceptive Spectacular... O benim... O benim kemerim... O kemer benim malım ama bu sende sadece vekaleten duruyor. Bunun bilinciyle ve korkusuyla yaşaman çok iyi olacak. Senin gibi maskeli bir ahmağı görmek midemi özür diliyorum midemizi bulandırıyor. Hillary'nin de midesi bulanıyor seyircilerinden benimde. Belkide çok yakışıklı birisin gerçi benden daha yakışıklı değilsin ya neyse. Belkide bunu saklıyorsun ya da çok çirkin birisin. O kadar çirkinsin ki bundan utanıyorsun ve o maskenin arkasına saklanıyorsun. Bunu senden başka kimse bilmiyor ama şurası gerçek ki sen bir geri zekalısın. Benim söylediklerimi anlayacak akıl yok sende. Çünkü sen bir aptalsın. Bu alemdeki güreşçilerin arasındaki en büyük aptal sensin. Umarım en azından o koca kafan bu dediklerimi algılamıştır.

The Deceptive Spectacular saved IC Title
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Deceptive Spectacular