Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye WWE Grubu CAW RPG Forumları

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TWG Extreme Memory 18/02/11

YazarMesaj
Misafir
Misafir

TWG Extreme Memory 18/02/11 Empty
MesajKonu: TWG Extreme Memory 18/02/11   TWG Extreme Memory 18/02/11 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 5:58 am

Match Card:

Sexton Hardcastle vs Deceptive Intercontiental Championship Match

ECH & Alfeas vs The Darklone Boyz No#1 Contender For Tag Team Championship Match

10-Man Battle Royal For TWG Undisputed Championship:
-Fozzy Logic
-Tactical Assassin
-Enoking
-Fearless
-The Boss
-Crazy Grandfather
-Apocalypse
-Buğra Yücel
-MasTR
-Dark Man X

İyi geceler değerli konuklarımız bugün nefes kesecek maçlar var. İlk maçımızda Sekton Hardcastle Deceptive'e karşı I.C maçına çıkacak.

İlk olarak geçen hafta No #1 Contender Match'ta olanları gösteren bir promo izliyoruz. Dönüşte I.C maçını sizlere sunacağız.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TWG Extreme Memory 18/02/11   TWG Extreme Memory 18/02/11 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 6:41 am

Sexton Hardcastle vs Deceptive Intercontiental Championship Match:
SH Metalingus ile ringe geldi hemen ardından fırtına sesi geldi ve arkasından Rollin çaldı ve maç başladı.
Deceptive ile SH bakışırken seyirciler SH'yi ıslıklıyor. Maç Lock-Uplarla başladı. Deceptive Chin Lock bağladı ve SH kurtulmak için onu Rope'ye gönderdi ama Deceptive bunu Super Kick'e çevirdi Tombstone için ayağa kaldırdı. Ama ışıklar söndü ortalık karanlığa büründe ringe bir sandık getirildi. Maskeli adamlar ellerindeki nesnelerle sandığı yakmaya başladı. Bu arada sandık yanmaya başladı. Alevlerin gücü artıyor. Ve sandık patladı korkunç kıyafetlere bürünen biri çıktı. Ringe geldi ve eline mikrofonu aldı:
-Deceptive beni tanıdın mı?
Der ve kıyafetlerini çıkarır. Bu arada kıyafetleri çıkarıyor evet bu Deceptive'nin üvey cardeşi Rios! Debutunu maçı bölerek yaptı. Deceptive şaşkınlık içindeyken SH arkadan Jumping Neckbreaker için yaklaşıyor ama Rios ona Ottoman Slap yapıyor. SH DQ ile de olsa maçı kazanıyor ama kemeri alamıyor.
Winner: Sexton Hardcastle Via DQ

Maçtan sonra ikilinin konuşması devam ediyor. Rios:
-TWG evreni benim ailem çok önceden Deceptive'i sokakta bulur ve ona bakmak onu kollamak için eve getirirler kendisi üvey kardeşimdir. Ama o ne mi yaptı. Benim ailemi yok ettiiii. Evet onları acımasızca öldürdü. Ve sen Deceptive bunun hesabını bir gün vereceksin. Ben senin arkadaşlarının grubunda yer almak istiyorum...
Deceptive:
-Hey Rios kes şu özet hayat nağmelerini. Burası bir güreş arenası özel hayatı başka bir yerde tartışırsın. Bana kalırsa senin gibi ezik birini gruba almak isterim çünkü bizler seni korumasak sen de yok olacaksın ve huzur içinde yatacaksın. Uzatmıyorum ve fikirlerini almak için grubu çağırıyorum gelin buraya...
Hate At First Sight çaldı! AnatoliaTigers takımı ringe geldi. Mikrfon Fozzy'de:
-Deceptive ''buraya gelin'' demek ne oluyor? Bizim grubun lideri olabilirsin ama lider olman birşeyi değiştirmez. Bize emir veremezsin biliyorsun ki AnatoliaTigers ve Fear CS takımları sayesinde I.C oldun sayemizde kemerini korudun ve seni gruba biz AnatoliaTigers aldık seni Dark Man X ucubesine karşı Fear CS ile birlikte koruduk! Bu yüzden lider olduğun için bize emir veremezsin!

Rise Today! Grandpa yavaş adımlarla ringe giriyor ve:
-Ahmaklarla dost olmaktansa onları tekmelemeyi tercih ederim... Önce MITB'i aldım sonrada TWG Undisputed Title'ı. Bu hiçbirinizin sayesinde olmadı. Ama ahmak Deceptive bizim sayemizde aldığı kemere rağmen bize emir veriyor. Artık lider değilsin Deceptive. En azından benim liderim değilsin! The Most Great Stable'dan ayrılıyorum. Sana ahmak demekten çekinmiyorum Deceptive. Ben gerçekleri söylemekten hiçbir zaman çekinmem. Aynen şu anda yaptığım gibi. Sana gelince yeni yetme ucube. Ancak asla senin gibi değil Deceptive. Senin gibi ahmaklar,gençlerin kendini kanıtlamak için güreştiği güreşçiler olmamalı. Yanlış seçimler yanlış sonuçlar doğurur. Doğan bu sonuçlar ise senin güreş hayatını yok eden etmenlerle birlikte büyük rol oynar. Ben muhteşem bir güreşçiyim Rios Cepalture. Kimse senden benim gibi bir mükemmeli yenmeni beklemiyor. Herkes istersem senin o lanet k*çını,Deceptive ile birlikte tekmeleyeceğimi biliyor. Sen bilmekle de kalmayıp korkuyorsun. Diğerleri de seninle aynı şeyleri yapıyor. Ancak bunlar bir şey ifade etmiyor,çünkü bunlar k*çınıza yiyeceğiniz tekmeyi değiştirmeye yetmiyor. Kısacası bu grubu bırakıyorum ve ne haliniz varsa görün!

der ve ringten ayrılır. Deceptive:

-Fozzy seni severim biliyorsundur.Grandpa senide severim.O yüzden sizinle aramı bozacak laflar söylemeyeceğim ruhunuzu hala saklayacağım çünkü,hepiniz benim gözümde hala iyisiniz.Tamam IC Title'ı almamda yardımınızın olduğunu biliyorum bunun için size teşekkür bile edebilirim.Ama ne yani?Gelin buraya demek sizi saymadığım ve güvenmediğim anlamına mı geliyor.Deceptive o ara Rios'u yakalıyor ve TombStone çakıyor.Şu yeniyetme için mi grubu bozacağız.Deceptive elini takım arkadaşlarına uzatıyor.Granpda senin söylediklerin neydi duymadım sanki diyor.

Fozzy:
-Deceptive Grandpa'nın söylediklerini duydun. Chairman bizim gibi yetenekli ve kötü karakterli starların coşturabilecek nitelikteki becerilerinden dolayı seyirciiyi TWG'ye çekmek amacıyla bize bu saçma grubu kurdurttu. Karşılığında ne mi aldık? 3 haftalığına I.C ve abuk subuk bir takım kemeri. Takım kemeri için bize en zor görevler verildi. 16 metrelik kafesin üzerinden atladık ve düştük. Saçma sapan bir kemeri korumak için hayatımızı tehlikeye attık. 3-4 ahmak seyirciyi coşturmak için en tehlikeli roller bize verildi. Ama bu kadar aksiyonun yeterli olacağını düşündük. Bu yüzden gruptan çıkmaya karar verdiim. Her starın kendi için hayalleri vardır. Undisputed olmak gibi Buğra'yı ezip kemeri almak gibi veya eliindeki kemeri almak gibi. Ben ilk takım şampiyonu ve ilk Kıtalararası Ünvan şampiyonuyum. Benim gibi bir Hero'ya daha büyük ünvanlar verilmeli. Bütün kemerler bizim grupta bu yüzden istediğim kemere yaklaşamıyordum. Çünkü ufacık bir olayla grup dağılacak ve Chairman General Manager'a bizi kovdurtacaktı. Ama bu kadar saçmalığa dur demek için gün sayıyordum içimden. Artık C-Man benle Grandpa'yı kovar mı bilemem. Kısacası En İyi Güreşçi olmak için bu saçmalığa son veriyorum. ve siz ucubelerin grubundan ayrılıyorum.

AnatoliaTigers Gruptan çıkar ve grupta yalnızca Deceptive & Fearless ile Rios/LOD kalır.

Der ve Chairman görünür galga geçer bir şekilde entrancede görünür ve ayaklanmanın tek sorumlusu olarak Grandpa'yı seçer ve kovar. Seyirciler şaşkınlık içinde... Kimi gruplar ''Good Bye Grandpa'' pankartları açmış. Grandpa olanlara tahammül edemiyor ve Deceptive'e Clothsline yapar. Daha sonra Dark Man X'in odasını basar. Ama güvenlik görevlileri tarafından salondan atılır. Chairman Fozzy'i affeder ama kendisinin zor günlere hazırlıklı olması gerektiğini söyler Fozzy sinirlenir ve ringten ayrılır. Arka alanda Rios üvey kardeşine Piledriver yaparak ringten ayrılır...
Sıradaki takım maçında The Darklone Boyz ECH & Alfeas ikilisine karşı ATT ile karşılaşmak için mücadele edecek bizden ayrılmayın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TWG Extreme Memory 18/02/11   TWG Extreme Memory 18/02/11 EmptyPerş. Şub. 24, 2011 9:58 pm

ECH & Alfeas vs The Darklone Boyz No#1 Contender For Tag Team Championship Match:
Ve maç başlıyor.
Alfeas ve Barclays maça başlayan ikili oluyor. Maç Lock-Uplarla başladı. Barclays Alfeas'ı iplere gönderdi ve bir Drop Kick yaptı ona. Şimdi Alfeas'ı kaldırdı. Falcon Arrow denemesi yapıyor ama başarısız. Barclays yeniden Falcon Arrow için kaldırdı. Ama karnına Punch'ı yedi. Barclays'ı köşeye kadar itti. İpleri tutarak Barclays'a vuruyor ama hakem kural dışı olduğı için bunu önlüyor. Şimdi Alfeas aprona çıktı Turnbuckle hazırlığında ama atlayacağı an Barclays Superplex yapıyor koşarak Madison'a tag veriyor. Madison bir Clothsline geçirdi şimdi iplere gidip bir tane daha geçirdi ardından 3'yü yapacağı an eğildi ve Backstabber yaptı Alfeas'a. Tuşa gidiyor ama hakem tuşu saymıyor. Rope Break'le beraber kurtuldu Alfeas. Madison Alfeas'ı kaldırıyor ama kaldırırken de Alfeas Madison'ı bacaklarından düşürdü. Şimdi bir Stomping yaptı. Köşeye kadar süründürdü. ECH'ye tag verdi. Ama ECH girmek istemiyor. Hakem ECH'nin girmesini istiyor ve ECH ringe giriyor. Madison ECH'den Roundhouse Kick yedi. ECH dalga geçer bir şekilde tag veriyor Alfeas'a. Alfeas ringe girdi. Madison Alfeas'a Sholuder bolck yaptı ve Barclays'a tag verdi. Barclays koştu ve bir Flying Kick geçirdi. İkincisi için iplere gerildi ama Big Boot yedi. ECH sabırsızlıkla tag bekliyor ama Alfeas tag vermiyor. ECH'ye bakarak kas gösterisi yapıyor. Ama Barclays iplere gerildi ve bir hurracanrana geçirdi. Barclays köşeye çıktı ve Moonsault yaptı. İki isim yerde sürünüyor. Alfeas tag'a daha yakın ECH sabırsızlıkla tag bekliyor. Bu arada Madison tag aldı. Alfeas tam tag verecekken ECH elini çekti ve kas gösterisi yaptı. Madisom koşarak Alfeas'a doğru gitti onu ayaklarından tuttu. Ama Alfeas Madison'ı ayaklarıyla itti. Alfeas aniden Sharpshhoter bağladı. ECH ringe girdi. Alfeas bacakları arasına aldı ve Stop Bomb yaptı. İnanılmaz bir durum. ECH kendi takım arkadaşına saldırdı. Madison ayağa kalktı ve ECH'ye arkadan Backstabber yaptı. Ardından Alfeas'ı kaldırıyor ve Gutwrench Powerbomb yapıyor. Tuşa gidiyor. 1,2,3! 3 oluyor ve maçı Madison takımına kazandırıyor. Rise Night'ta The Darklone Boyz AnatoliaTigers'ın rakibi oluyor.
Winner: The Darklone Boyz

Maçtan sonra AnatoliaTigers takımı takım kemerleriyle ringe geliyor. Mikrofonu Ministry Of Darkness aldı:
-Hey siz gerizekalılar. Size sevineceğiniz bir sürprizimiz var.
Diyerek ATT The Darklone'takımına kemerlerle vurmaya başlarlar. Fozzy iki isme birden Fozzy Magic yapıyor. Ardından The Boss ve Crazy Grandfather geliyor ama The Boss ve CG'de Fozzy Magic yiyor. Fozzy takım kemerini parçalayıp Madison'ın ağzına sokuyor:
-Seni ahmak istediğin bu muydu? Al senin olsun ben artık bu tür şaklabanlığa ve saçmalığa son veriyorum. Bu saçma ünvan için peşimizden 4 ay koştun ama beceremedin. Bu arada Chairman göründü elinde mikrofon var:
-Fozzy neler oluyor sana. Seni son kez uyarıyorum. Yoksa sana da Grandpa'ya yaptığım gibi kı*çına tekmeyi basarım. Birzdan TWG Undisputed maçı olacak kazanan şampiyon olmakla beraber maçı kazanan Rise Night'ta kendisine istediğini rakip olarak seçebilir. Ama sen Fozzy! Sen de maçta yer alacaksın ama seni bir şekilde cezalandırmam gerekiyor. Bu da maçta Fozzy Magic'i kullanamayacağını ve kullanırsan eğer 2 ay ünvan maçına çıkamaycağını gösterir.
Der ve C-Man kaybolur. Fozzy sinirlenir. Seyirciler coşar.

Sıradaki maçta gecenin en güzel maçı olacak. Main eventer için reklamlara gidiyoruz. Dönüşte 10 kişilik Undisputed maçını sizlere sunacağız... Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: TWG Extreme Memory 18/02/11   TWG Extreme Memory 18/02/11 EmptyCuma Şub. 25, 2011 4:25 am

10-Man Battle Royal For TWG Undisputed Championship:
Fozzy Logic vs Tactical Assassin vs Enoking vs Fearless vs The Boss vs Crazy Grandfather vs Apocalypse vs Buğra Yücel vs MasTR vs Dark Man X

Ringten atılan/tuş olan/sakatlanan maçtan elenir.
Ve maç başlıyor. Şu an ringte derin bir sessizlik var ama seyirciler The Boss"tan yana tezahüratlar yapıyor. ve Tac-A Buğra'ya saldırdı. Fozzy ikisine birden saldırdı. MasTR ve Dark Man X birbirine daldılar. The Boss ve CPG Fearless'e saldırdılar ama Enoking akkılıca davranıyor arka alanda Apocalypse'ye saldırıyor ve Apocalypse'yi clothsline ile ringten yolluyor. Apocalypse ropeye tutunamıyor ve ilk elenen isim Apocalyse oluyor. MasTR Dark Man X'e Spinng İmpaler yaptı. Tuşa gidiyor ve ikinci elenen DMX oluyor. MasTR ile Enoking karşı karşıya şu an. Öte yandan Crazy Grandfather ile The Boss Fearless'i atmaya çalışıyor. The Boss ve CPG Fearless'i bırakıyor. Fearless ropeye yaslanmış yorgun halde ayakta. CPG iplere gerildi clothsline için Fearless'e doğru koşuyordu ki Fearless ipleri çekip eğiliyor ve Crazy Grandfather eleniyor. Ringde 7 kişi kaldı. Buğra Yücel ile Fozzy karşılıklı yumruklaşıyor ama Tactical Assassin arkadan iki isme saldırdı. Fozzy yerde. Buğra Tac-A'dan Vertabreaker yedi. Tactical Asassin Fozzy' ropeye yolladı. Fozzy eğildi ve Fozzy Magic hazırlığında. Ama Fozzy'nin bu hareketi yapmaması lazım ve Fozzy istek dışı hareketi bırakıyor. Tac-A'dan Ottoman Slap yiyor. Fozzy yerde. MasTR ve Enoking Lock-Uplarla birbirini itiyorlar. MasTR Enoking'e aniden Olympic Medal Slam geçirdi. Ve Turnbuckle için köşeye çıkıyor. Tauntu yapıyor. Ama Enoking'de köşeye doğru gidiyor. Enoking MasTR'nin yanına çıktı karşılıklı yumruklaşmalar var. Enoking elbow strike yaptı MasTR'ye. Şimdi Enoking MasTR'yi Superplex için kafasını kolkut altına aldı ve bir Superplex yapıyor MasTR'ye. Bu arada Fozzy hala Ottoman Slap'ın etkisinde. Tac-A Fozzy Magic'in tauntunu yaparak kahkaha atıyor. Fozzy'i kaldırırken Fozzy Tactical Assassin'i bacaklarından yere düşürdü ve LionTamer bağlıyor. Tactical Assassin zor durumda. MasTR şu an ayağa kalktı Fozzy'nin yanına doğru geliyordu ki Enoking arkadan saldırdı ve MasTR'ye Salute Of King yapıyor. Tuşa gidiyor ve MasTR eleniyor. Fearles ve The Boss'un yumruklaşmasına Enoking zaman kaybetmeden dahil oluyor. Bu arada Tactical Asassin Liontamer'e dayanamıyor ve pes ediyor. Fozzy bıraktı. Ama hakem Tac-A'nın pes ettiğini görmedi Fozzy itiraz ediyor. Hakem itirazı ve submiti kabul etmiyor. Tac-Assassin iplere yaslanmış durumda. Ama Tac-A elenmekten yine kurtulmuyor. Buğra ve Fozzy beraber Tactical Assassin'i attılar ve Tac-Assassin elendi.Tac-Assin ringin dışında yorgun şekilde Buğra ile Fozzy'e sesleniyor. "Bunun hesabını ödeceyeksiniz sizi ezikler" diyerek oradan ayrılıyor. Fozzy ile Buğra aldırış etmiyor. Fozzy ile Buğra birbirlerine daldılar. Buğra Fozzy'i ropeye gönderdi ve Roundhouse Kick yaptı. Bu arada The Boss ve Enoking'e Choke Slam yaptı. Fearless The Boss'un kafasına drop kick vurdu. Enoking'i kaldırıyor. ve Canadian Destroyer yapıyor. Hemen ardından tuşa gidiyor. 1,2,3! 3 oluyor ve Enoking de eleniyor. Şimdi Fearless ile Fozzy birbirlerinin eline vurdular ikili Buğra & The Boss ikilisine karşı olmak için birlik oldular. Ve Fozzy Fearless'in arkasına geçiyor. Fearless'i kafasından tutarak ringten atıyor. Ve Fearless'te eleniyor. Şimdi Fozzy'nin işi daha zor. Buğra ve The Boss Fozzy'nin üzerine doğru geliyor ama Fozzy The Boss'a saldırıyor. Arkadan Buğra saldırmaya başladı. Buğra ve The Boss Fozzy'i ropeye gönderiyorlar ama o da ne? İkili Choke Slam için Fozzy'i kaldırıyor ve Fozzy'e Choke Slam yapıyorlar. Fozzy yerde şu an. Buğra Fozzy'i kaldırdı. Bir yumruk vurdu. Ardından Missile Drop Kick To Head yaptı. The Boss tuşa gidiyor ama Fozzy kurtuldu. Buğra ve The Boss Fozzy'i kaldırdılar Rope'ye gönderdiler ama Fozzy iki isme Shoulder Block yaptı. Buğra yerden kalkamadı. Ve Fozzy bir tane daha yaptı The Boss'a. Ardından Fozzy Magic için boynundan tuttu ama Fozzy Magic'i yapmıyor. The Boss Fozzy'nin kafasına Elbow Strike yaptı. Fozzy bıraktı ama bu kez Liontamer bağlıyor... The Boss daha fazla dayanamıyor ve pes ediyor. The Boss elendi. Apronun alt ipinden ringin dışına çıkıyor. Fozzy rope'ye yaslandı ve The Boss'a seslenirken Buğra Fozzy'e arkadan Missle Drop Kick to Head yapıyor. Fozzy düşmesine az kala iplere tutundu Buğra Fozzy'i itmeye çalışırken çok kötü bir Stun Gun yiyor. Buğra Stun Gun'ın etkisiyle yere çakılıyor. Fozzy yorgun haliyle köşeye çıkıyor. Corkscrew 630°Splash hazırlığına girdi şimdi gösterisini yapıyor ve Corkscrew 630°Splash yapıyor. Beklemeden tuşa gidiyor. 1 oldu 2 oldu veee 3 oluyor zorlu maçı Fozzy-Logic alıyor aynı zamanda TWG Undisputed Championship Ünvanını kazanıyor. Fozzy çıktığı ilk ana kemer maçını kazanıyor.
Winner: Fozzy Logic

My Heaven Is Your Hell çalarken entrancede Tac-A görüldü ve Kaitlyn'ı kaçırdığını öğreniyoruz. Fozzy-Logic şaşkınlık içerisinde yarı sevinç yarı hüzün Very Happy var adeta. Bu arada Buğra yavaştan kendine geldi ve Kaitlyn'ı ağzı bağlı halde görünce Fozzy ile beraber çıldırıyor. Şov burada son buluyor...

TWG Extreme Memory 18/02/11
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TWG Extreme Memory 28/01/11
» TWG Extreme Memory 04/02/11
» Extreme Memory 25/02/11
» TWG Extreme Memory 11/02/11
» TWG Extreme Memory 14/01/11